• 14 lipca 2024

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania nieruchomości, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nowe osiedle Dewelopera Szymichowski Pruszcz Park już niedługo, bo w październiku 2021, zostanie w części oddane do odbioru! Cały czas trwa sprzedaż mieszkań w tym nowoczesnym kompleksie, który oferować będzie prawdziwie zieloną przystań dla tych, którzy poszukują spokoju w sercu miasta. Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Lokalizacja

Pruszcz Park położony jest w centrum Pruszcza Gdańskiego, u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej. Taka dogodna lokalizacja umożliwia szybkie przemieszczanie się po mieście za pośrednictwem komunikacji miejskiej, a także szeroką dostępność sklepów usługowych, urzędów, placówek kultury czy nauki, z których przyszli mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać. Dużym atutem tej lokalizacji jest również znajdująca się niedaleko obwodnica, która umożliwi łatwy dojazd do Trójmiasta prywatnymi środkami transportu.

Nowoczesne budownictwo

Deweloper Szymichowski zadbał również o to, by nowie osiedle było nie tylko ciekawą wizytówką Pruszcza Gdańskiego, ale by spełniało szereg ważnych wymogów, które uczynią życie mieszkańców komfortowym. Kompleks ten nazwany został przez Dewelopera „zielonym rajem” i nie jest to przypadek – osiedle ma zostać wypełnione roślinnością, która zapewni mieszkańcom komfortowe warunki do życia i wypoczynku. To właśnie idea połączenia miejskich przestrzeni z naturą przyświecała tworzeniu projektu Pruszcz Parku, co widać najlepiej na wizualizacjach, które udostępnił na swojej stronie Deweloper. W takim miejscu warto zapuścić korzenie.

Komfortowe mieszkanie

Obecnie w sprzedaży znajdziemy lokale 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe, które zapewnią mieszkańcom wygodę i funkcjonalność każdego dnia. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały prywatne ogródki, w których mieszkańcy będą mieli przestrzeń na zaaranżowanie własnego miejsca do wypoczynku na zewnątrz. Podobnie mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się z uroków zielonego osiedla, wypoczywając na swoich przestronnych balkonach.

Aby spełnić oczekiwania mieszkańców, w niektórych lokalach będzie istniała możliwość wydzielenia osobnej kuchni. W mieszkaniach pojawią się również pomieszczenia, które będzie można przekształcić w garderobę, dodatkową toaletę lub pomieszczenie gospodarcze.

Nowoczesność to możliwość adaptacji i wysoki komfort i właśnie tym będą charakteryzować się lokale w Pruszcz Parku.

Dla łatwiejszego życia

Ciekawe rozwiązania zastosowano na terenie całego kompleksu. Oświetlenie będzie stanowiła instalacja LED uruchamiana czujnikiem ruchu. W halach garażowych, oprócz miejsc parkingowych przeznaczonych dla samochodów z instalacją LPG, pojawią się również miejsca przystosowane do montażu stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

Na osiedlu pojawią się również dwa place zabaw, które będą idealnym miejscem do rekreacji na świeżym powietrzu dla całych rodzin.

Pruszcz Park oferuje bardzo wiele, dlatego warto się tej inwestycji przyjrzeć z bliska. Być może to właśnie tu odnajdziemy nasz wymarzony dom.

Top